Våre ansatte

Pelle Wiberg

Daglig leder

Administrasjon

pelle@pecus.no

Peter Quist

Operativ leder

Administrasjon

peter@pecus.no

Andreas Midell

Key account manager

Administrasjon

andreas@pecus.no

Rebecca Bromark

økonomi- og administrasjonsansvarlig

Administrasjon

rebecca@pecus.no

Petter Barmen Gundersen

Markedsfører

Administrasjon

pg@pecus.no

Amalie Valdes

Konsulentsjef

Lager og logistikk

amalie@pecus.no

Sofie Kjønnøy

Rekrutterer

Lager og logistikk/Administrasjon

sofie@pecus.no

Petter Sjöberg

Rekrutterer

Lager og logistikk

petter@pecus.no

Martin Trolid

Rekrutterer

Lager og logistikk

martin@pecus.no

Rebecca Rath

Rekrutterer

Lager og logistikk

rr@pecus.no

Vegard Bye

Konsulentsjef

Bygg og Anlegg

vegard@pecus.no

Magdalena Müller

Rekrutterer

Bygg og Anlegg

magdalena@pecus.no

Jasmine Odenbark

Rekrutterer

Bygg og Anlegg

jasmine@pecus.no

Isabelle Sundén

Avdelingsleder

Benjamin Decker

Driftsleder

Miroslav Radosavljevic

Arbeidsleder

Våre ansatte - lær mer om teamene

Våre ansatte er fordelt på tre avdelinger som leverer personell til mange ulike bransjer. Bli bedre kjent med våre teams og les om hvilke kompetanser vi kan tilby ditt firma!

Innenfor bygg & anlegg vet vi at det kan være mangelvare på kvalifisert arbeidskraft, og vi jobber derfor proaktivt hver dag for å bistå våre kunder i å finne dyktige kandidater som innehar ønskede kvalifikasjoner for deres bedrift.

På lager & logistikk leverer vi bemanningsløsninger til mange av landets største virksomheter på området, og vår kandidatbase består av både truckførere, lagermedarbeidere, flyttemedarbeidere, montører, skift- og lagersjefer samt lastebilsjåfører.

Vi har jobbet innen montasje i over 10 år, og i løpet av den tiden har vi bygget opp en struktur og kompetanse som vi er veldig stolt av!  Sammen jobber vi for å skaffe de beste kandidatene innen foliering av frostet film, solfilm, bildekaler og coverstyl, samt montering av skilt og møbler.