Våre ansatte

Administrasjonen

Pelle Wiberg

Daglig leder

Administrasjon

pelle@pecus.no

Peter Quist

Operativ leder

Administrasjon

peter@pecus.no

Andreas Midell

Key account manager

Administrasjon

andreas@pecus.no

Rebecca Bromark

økonomi- og administrasjonsansvarlig

Administrasjon

rebecca@pecus.no

Julie Eilertsen

økonomi- og administrasjonsmedarbeider

Administrasjon

julie@pecus.no

Johan Skjervik

Driftsutvikler

Administrasjon

johan@pecus.no

Petter Barmen Gundersen

Markedsfører

Administrasjon

pg@pecus.no

Lager & Logistikk

Marte Leirpoll

Konsulentsjef

Lager og logistikk

Marte@pecus.no

Rebecca Rath

Rekrutterer

Lager og logistikk

rr@pecus.no

Petter Sjöberg

Rekrutterer

Lager og logistikk

petter@pecus.no

Bygg & Anlegg

Vegard Bye

Konsulentsjef

Bygg og Anlegg

vegard@pecus.no

Jasmine Odenbark

Rekrutterer

Bygg og Anlegg

jasmine@pecus.no

Magdalena Müller

Rekrutterer

Bygg og Anlegg

magdalena@pecus.no

Montasje

Benjamin Decker

Driftsleder reklame

Ståle Tveiten

Driftsleder Montasje

Montasje

staale@pecus.no

Miroslav Radosavljevic

Arbeidsleder

Avdeling Viken

Isabelle Sundén

Avdelingsleder

Martin Trolid

Rekrutterer

Lager og logistikk

martin@pecus.no

Frida Birkeland

Rekrutterer