kontor

Våre ansatte

Administrasjonen

Pelle Wiberg

Daglig leder/Eier

Administrasjon

pelle@pecus.no

Peter Quist

Operativ leder/Partner

Administrasjon

peter@pecus.no

Andreas Midell

Key account manager/Partner

Administrasjon

andreas@pecus.no

Rebecca Bromark

økonomi- og administrasjonsansvarlig

Administrasjon

rebecca@pecus.no

Julie Eilertsen

økonomi- og administrasjonsmedarbeider

Administrasjon

julie@pecus.no

Petter Barmen Gundersen

Markedsfører

Administrasjon

pg@pecus.no

Lager & Logistikk

Isabelle Sundén

Avdelingsleder

Lager & Logistikk

isabelle@pecus.no

Marte Leirpoll

Konsulentsjef

Lager og logistikk

Marte@pecus.no

Frida Birkeland

Rekrutterer

Lager & Logistikk

frida@pecus.no

Martin Trolid

Rekrutterer

Lager og logistikk

martin@pecus.no

Rekrutterer

Rebecca Rath

Lager og logistikk

rr@pecus.no

Marte Albertsen

Rekrutterer

Lager og logistikk

ma@pecus.no

Silje Klausen Johnsen

Rekrutterer

Lager og logistikk

silje@pecus.no

Flytt, Bygg & Anlegg

Petter Sjöberg

Rekrutterer

Montasje og flytt

petter@pecus.no

Johan Skjervik

Driftsutvikler

Bygg & Anlegg

johan@pecus.no

Montasje

Benjamin Decker

Arbeidsleder reklame

Montasje Reklame

benjamin@pecus.no

Ståle Tveiten

Driftsleder Montasje

Solskjerming og varmepumper

staale@pecus.no

Mateo Matek

Arbeidsleder

Montasje Reklame

mateo@pecus.no

Våre ansatte

Pelle
Wiberg

Daglig leder
& Eier

Peter
Quist

Oprativ leder
& Partner

Andreas
Midell

Key Account Manager
& Partner

Isabelle
Sundén

Avdelingsleder
Lager & Logistikk

Rebecca
Bromark

økonomi- og administrasjonsansvarlig

Johan
Skjervik

Driftsutvikler
Bygg & Anlegg

Petter
Gundersen

Markedsfører
og webdesigner

Julie
Eilertsen

økonomi- og administrasjonsmedarbeider

Marte
Leirpoll

Konsulentsjef
Lager & Logsitikk

Frida
Birkeland

Rekrutterer
Lager & Logistikk

Rebecca
Rath

Rekrutterer
Lager & Logistikk

Martin
Trolid

Rekrutterer
Lager & Logistikk

Silje
Johnsen

Rekrutterer
Lager & Logistikk

Marte
Albertsen

Rekrutterer
Lager & Logistikk

Petter
Sjöberg

Rekrutterer
Flytt & Montasje

Benjamin
Decker

Arbeidsleder
Reklame

Ståle
Tveiten

Driftsleder
Reklame

Mateo
Matek

Arbeidsleder
Montasje